facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Oferta edukacyjna PWSZ w Legnicy

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela PWSZ w Legnicy. Pan Paweł Piech  przedstawił uczniom klasy IVta i IVtb warunki rekrutacji na rok akademicki 2019/2020.

 

Szeroka oferta uczelni zachęca do podjęcia studiów na kierunkach związanych z nauczanymi w naszej szkole branżami: motoryzacyjną – studia inżynierskie logistyka i transport oraz odnawialnymi źródłami energii – energetyka. Kierunkiem budzącym zainteresowanie naszych uczniów okazała się inżynieria procesów produkcyjnych, która oscyluje wokół  mechaniki. W PWSZ w Legnicy można podjąć studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Wszystkich zainteresowanych uczelnią zaprasza na konsultacje doradca zawodowy  do gabinetu 108.