facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Nietypowa lekcja historii

Dnia 2 listopada br. (w środę) w związku ze zbliżającą się 35 rocznicą wprowadzenia stanu wojennego odbyła się w naszej szkole nietypowa lekcja historii. Członkowie stowarzyszenia „Patriotyczny Głogów” oraz głogowscy działacze „Solidarności lat 80.” w niezwykle ciekawy sposób przedstawili uczniom klasy 2 Tb historię stanu wojennego na terenie powiatu głogowskiego. Całe spotkanie zatytułowane zostało: „Oskarżeni o wierność czyli… głogowska opozycja w czasie stanu wojennego”. Opiekunami grupy była pani Joanna Pruska oraz pan Jan Rzepa.

 

dscf0887

 

dscf0889