facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

NASI SIATKARZE W FINALE STREFY LEGNICKIEJ !

W dniu 01.12.2014.r zespół siatkarzy ZSSiB w Głogowie pod  wodzą trenera Mirosława Chodora jako mistrz Powiatu Głogowskiego wziął udział w półfinale strefy legnickiej  w Górze, uzyskując następujące wyniki: z Liceum Salezjańskim z Lubina: 0-2, z Zespołem Szkół z Chocianowa: 2-0, z Zespołem Szkół w Górze: 2-0 zajmując II miejsce w turnieju uzyskując awans do finału strefy legnickiej, który odbędzie się 16.12.2014.r w Głogowie w hali widowiskowej.   Awans do finału wywalczyli: Klaudiusz Łagodzki 1ta, Hubert Dęga 2a, Tomasz Nowak 1ta, Radosław Kosmala 2ta, Michał Chichłowski 2a, Filip Prządka 1tb, Damian Brzeziński 2a, Patryk Laszczowski 3a, Dominik Markiewicz 1tb, Michał Loch 2ta, Aleks Fedorowicz 2tc, Krzysztof Gołąbek 1tb.