facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

W Polsce po raz trzeci dnia 1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W naszej szkole po raz pierwszy wzięliśmy udział w obchodach tego święta, chcąc uczcić pamięć o żołnierzach antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Poza wykładami i prezentacją filmów obrazujących okrucieństwo tamtych lat przygotowaliśmy wystawę tablic, które w sposób niezwykły przybliżają historię „Żołnierzy wyklętych”. Wystawę tę można w naszej szkole oglądać do 15 marca 2013 r. w auli szkolnej,  a tych, którzy nie mogą nas odwiedzić zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce „galeria”.