1314 szkół z całej Polski przystąpiło do realizacji kampanii na rzecz równego dostępu do zatrudnienia, a wśród nich także Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci z Głogowa. Wszyscy uczniowie szkoły podczas godziny wychowawczej pod kierunkiem doradcy zawodowego i coacha – p. Joanny Gajdzińskiej uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych – min. komiksu. Po realizacji zajęć mogli wziąć udział w konkursowej ankiecie i wygrać indeks Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu bądź cenne nagrody rzeczowe. Uczeń 3 klasy zasadniczej szkoły zawodowej Adrian Wojtera – wziął udział w konkursie i rozpoczął Nowy 2015 Rok ze szkolnym sukcesem – wygrał najnowszej klasy tablet! Jest to tym większe osiągnięcie, że pulę nagród stanowiło w sumie tylko 10 tabletów.  Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy zapału i zaangażowania w działania inicjowane przez szkołę i wielu wspaniałych sukcesów w drugim semestrze roku szkolnego.

About Author