Zuzanna Sarna i Filip Błauciak zostali laureatami konkursu „Moja najciekawsza praktyka” organizowanego przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Zuzanna zajęła I miejsce , a Filip – tuż za nią, ze stratą tylko 1 punktu – II miejsce. Prezentacją multimedialną i filmem pokonali ośmiu innych uczestników konkursu. W pomysłowy i merytoryczny sposób przedstawili przebieg miesięcznej praktyki w Niemczech w dziedzinie odnawialnych źródeł energii realizowanej w ramach projektu Erasmus+. Jego autorką jest nasza doradczyni zawodowa – p. Joanna Gajdzińska, która wraz z kierownikiem szkolenia praktycznego p. Markiem Leciejem towarzyszyła uczniom w podsumowaniu konkursu w Legnicy. Serdecznie gratulujemy uczniom zaangażowania i kreatywności! Jednocześnie przypominamy, że została już ogłoszona kolejna edycja konkursu; gromadźcie ciekawe materiały z praktyk zawodowych: zdjęcia i filmiki.

About Author