facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Mistrzowie POWIATU GŁOGOWSKIEGO w piłce plażowej chłopców !

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Plażowej o  Mistrzostwo Powiatu Głogowskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły w składzie: Tomasz Nowak, Marcin Kobuziński oraz Oskar Jancz i Kacper Wojtyczka. W meczu o I miejsce Tomasz Nowak i Marcin Kobuziński  pokonali drużynę  z Zespołu Szkół Politechnicznych zdobywając Mistrzostwo Powiatu Głogowskiego. W piątek drużyna z ZSSiB będzie reprezentować Powiat w finale strefy legnickiej, który odbędzie się w Złotoryi. Druga nasza drużyna zdobyła III miejsce pokonując drużynę również z Zespołu Szkół Politechnicznych. Gratulujemy obu drużynom !