W konkursie wiedzy promującym umiejętność planowania własnego rozwoju i podejmowania decyzji edukacyjno-zawodowych najlepszym okazał się uczeń klasy 4ta- Maciej Majchrzak. Maciej otrzymuje tytuł Mistrza Wiedzy o Dokumentach Aplikacyjnych. Tuż za nim uplasowali się: Krystian Perełkowicz – kl. 4tb, Filip Błauciak- kl. 3tb, Szymon Milewicz- kl. 4ta, Kewin Ochej- kl.2td, Tomasz Ciesielski kl. Ic. Fundatorem wszystkich nagród w konkursie jest Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie – za co składamy serdeczne podziękowania p. Dyrektorowi Sławomirowi Majewskiemu. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu wiedzy i refleksu. O lokacie decydowała ilość zdobytych punktów i jak najkrótszy czas wykonania zadania. Wszystkim 32 uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, szkolny doradca zawodowy gratuluje aktywności i zaangażowania. To naprawdę wzorowa postawa uczniowska!

About Author