Zwyczajowe “mikołajki” czyli obchody imienin najsłynniejszego świętego kojarzą nam się głównie z czerowono-białymi czapeczkami, furą słodyczy i “Mikołajami” na każdym rogu ulicy. Technikum nr 6 stwierdziło jednak, że czas przełamać konwenanse i spędzić ten dzień aktywnie. W tym wyjątkowym dniu zorganizowany zatem został wyjątkowy turniej: Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Technikum nr 6. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w tymże turnieju drugie miejsce, grając w następującym składzie:
1. Filip Tomkowiak – kl. 4 Tc
2. Tomasz Wróbel – kl. 4 Tc
3. Paweł Borowski – kl. 4 Tc
4. Adrian Hawryłczak – kl. 2 Ta
5. Karol Samul – kl. 2 Ta
6. Arkadiusz Karcz – kl. 4 Tc
7. Paweł Moskalewicz – 2 Tb
8. Marcin Zdziechowicz – kl. 3 Ta
9. Dominik Wasiluk – 3 Tc
10. Maksymilian Noski – kl. 3 Tc

About Author