facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka w ZSSiB

10 grudnia Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, który został ustanowiony przez ONZ w 1950 roku, na pamiątkę podpisania Powszechnej Deklaracji praw Człowieka. Z tej okazji w naszej szkole 11 grudnia odbyła się prelekcja i konkurs, przygotowany przez panie pedagog: Beatę Kohlman, Sylwię Matuszewską, Joannę Pruską,  Piotra Weryszko do współpracy z panem Ireneuszem Pęciakiem. Laureatami konkursu zostali: I miejsce – Michał Wojtanowicz – kl I B, II miejsce – Michał Moliński – II TA, III miejsce – Dagmara Mazurkiewicz – I . Gratulujemy !