facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

27 października 2015 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu: p. Agnieszkę Nowosad i p. Katarzynę Trybuś. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy technikum budowlanego, których szczególnie zainteresowały warunki dualnego systemu studiowania. Dodatkową atrakcją prelekcji były dwa branżowe konkursy: budowlane TABOO i quiz z logami firm budowlanych. Zaangażowani uczniowie otrzymali propozycję uczestniczenia w warsztatach i pokazach budowlanych organizowanych w MWSLiT podczas Dni Otwartych uczelni.
Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Magdalena Majerska, p. Wioletta Jabłońska-Filipek i p. Joanna Gajdzińska.

 

mwslit1

 

mwslit2