Czternaście siatkarskich drużyn z całego regionu wzięło w środę udział w Memoriale im. Zbigniewa Szadaja. 140 zawodników, pozwala stwierdzić, że jest to jeden z największych turniejów dla młodzieży na Dolnym Śląsku. Zawody, których od dwunastu lat organizatorem jest nasza szkoła, odbyły się w hali Widowiskowo- sportowej. W tym roku na podium stanęły drużyny Gimnazjum nr 3 z Głogowa, Gimnazjum nr 2 ze Wschowy i Gimnazjum nr 2 z Głogowa. Puchar fair play przyznano drużynie Gimnazjum nr 1 ze Wschowy.

1. Gim 3 Głogów
2. Gim 2 Wschowa
3. Gim 2 Głogów
4. Gim Białołęka
5. Gim Grębocice
6. Gim. Szlichtyngowa
7. Gim 1 Wschowa
8. Gim Polkowice
9. Gim. 5 Głogów
10. Gim. Kotla
11. Gim 4 Głogów
12. Gim.1 Głogów
13. Gim. Przedmoście
14. Gim. Serby

Puchar fair play dla Gim 1 Wschowa.
Najlepszy atakujący turnieju: Bartosz Mazurczyk Gim. 2 Wschowa.
Najlepszy rozgrywający: Michał Brychcy Gim. 3 Głogów.
Najlepszy zawodnik: Kamil Ginter Gim. 2 Głogów.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z Turnieju dostępnego TUTAJ


oraz galerii zdjęć:
ZDJĘCIA

About Author