facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Kulturalna inauguracja roku szkolnego

KULTURALNA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 W GALERII EDUKACJI TWÓRCZEJ

Zainteresowani fotografią artystyczną uczniowie ZSSiB uczestniczyli, pod opieką nauczyciela wiedzy o kulturze p. Joanny Gajdzińskiej, w wernisażu pt. „Harmonia i chaos” w MOK w Głogowie. Uczniowie klasy 2 technikum samochodowego w piątek 4. września wzięli udział w spotkaniu z autorami wystawy: Laurą i Zdzisławem Decami – członkami Krakowskiego Klubu Fotograficznego.
Naszą uwagę przyciągnęły intrygujące kadry min. z Boliwii, Armenii, Gruzji, Indii, Nepalu a wśród nich urzekając polskie Bieszczady i… głogowski akcent. 🙂