„Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, żadna droga cię tam nie zaprowadzi”. Lewis Caroll
Konkurs zawodoznawczy „Zawodowe Drogowskazy” już za nami 😊

W 6. edycji konkursu pod Patronatem Starosty Głogowskiego i Prezydenta Miasta Głogowa nagrodziliśmy I miejscem Pawła Tuczyńskiego ze SP w Jerzmanowej; II miejsce zdobył Tymoteusz Kasprzak uczeń Aslana, III miejsce zdobyła Martyna Burnas ze SP nr 3 w Głogowie.

Przyznaliśmy także dwa wyróżnienia: Martynie Orłowskiej ze SP nr 3 i Hani Drabczyk z Aslana.

Gościem Specjalnym naszej uroczystości był absolwent naszej szkoły – pan Daniel Kowalski – prezes firmy 5sAUTOMATE, który przeprowadził warsztaty nowych technologii z wykorzystaniem robota pokazowego i VR.

Niezawodnym mecenasom naszego konkursu składamy serdeczne podziękowania: Staroście Głogowskiemu, Prezydentowi Miasta Głogowa oraz Przemysławowi Bożkowi prezesowi Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Inicjatorką konkursu od 2015 roku jest nasz szkolna doradczyni zawodowa – Joanna Gajdzińska.

About Author