6 czerwca 2024r. nasi uczniowie wzięli udział w konkursie “Wiedzy o Sejmie” organizowanym przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu oraz z inicjatywy posła na Sejm RP, Łukasza Horbatowskiego.
Konkurs ten poprzedzały inspirujące wykłady na temat architektury sejmowej, współczesności polskiego parlamentaryzmu oraz trybu ustawodawczego.
Głównym celem tego przedsięwzięcia była popularyzacja wiedzy o polskim systemie parlamentarnym oraz zrozumienie jego znaczenia i funkcjonowania.
Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Michniewicz z kl. 2tb, Mateusz Wójciak z kl. 4tb, Karol Gierczak kl. 4tb, Kacper Urban kl. 4tb, Łukasz Tomicki kl. 4tb, Patrycja Laszczowska kl. 4tb, Julia Adamiak kl. 4tb, Szymon Zuchmański kl. 4tb, Oliwier Stolarski kl. 4tb, Adrian Kazimierczak kl. 4tb oraz Piotr Mazur kl. 4ta.
Gratulujemy Wam wyróżnienia w konkursie!

About Author