Dnia 30. 04. 2015r.  odbyło się rozstrzygnięcie  szkolnego konkursu plastycznego  – ZDROWY STYL ŻYCIA „BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI” w ramach Miesiąca Kultury Zdrowotnej pod opieką pedagogów szkolnych – Beaty Kohlman i Sylwii Matuszewskiej.  Prace plastyczne przez cały tydzień były wywieszone we wnęce – naprzeciw wejścia do szkoły. Nazwiska autorów były nieznane, ponieważ każda praca posiadała jedynie przypisany jej numer do głosowania.  Jednego dnia można było oddać tylko jeden głos. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. W głosowaniu uczestniczyła cała społeczność szkolna, zarówno uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Wyniki konkursu przedstawiały się następująco:

I miejsce – uzyskał Dawid Staniszewski z klasy I B (praca numer 10 – 95 głosów)

II miejsceNorbert Buczekkl. I B (praca nr 9 – 93 punkty)

III miejsceNatalia Głowacka i Aleksandra Szymczakkl. II TC (praca nr 2 – 81 pkt). Wyróżnienia wręczono następującym uczniom: Katarzynie Olszewskiej – I TB (praca nr 5 i 6), Jowicie Rekis – kl. I TB (nr 3), Dominikowi Szczerbak – kl. I TA (nr 4), Gracjanowi Jaciuk – kl. I TB (nr 7) a także Klaudii Olek – kl. I TB (nr 8). Zdjęcia w trakcie wręczenia nagród wykonywała Tomasz Stańko z klasy I B. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIE ZDJĘĆ W ZAKŁADCE GALERIA

 

 

About Author