facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Konkurs plastyczny o ZDROWYM STYLU ŻYCIA

Dnia 30. 04. 2015r.  odbyło się rozstrzygnięcie  szkolnego konkursu plastycznego  – ZDROWY STYL ŻYCIA „BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI” w ramach Miesiąca Kultury Zdrowotnej pod opieką pedagogów szkolnych – Beaty Kohlman i Sylwii Matuszewskiej.  Prace plastyczne przez cały tydzień były wywieszone we wnęce – naprzeciw wejścia do szkoły. Nazwiska autorów były nieznane, ponieważ każda praca posiadała jedynie przypisany jej numer do głosowania.  Jednego dnia można było oddać tylko jeden głos. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. W głosowaniu uczestniczyła cała społeczność szkolna, zarówno uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Wyniki konkursu przedstawiały się następująco:

I miejsce – uzyskał Dawid Staniszewski z klasy I B (praca numer 10 – 95 głosów)

II miejsceNorbert Buczekkl. I B (praca nr 9 – 93 punkty)

III miejsceNatalia Głowacka i Aleksandra Szymczakkl. II TC (praca nr 2 – 81 pkt). Wyróżnienia wręczono następującym uczniom: Katarzynie Olszewskiej – I TB (praca nr 5 i 6), Jowicie Rekis – kl. I TB (nr 3), Dominikowi Szczerbak – kl. I TA (nr 4), Gracjanowi Jaciuk – kl. I TB (nr 7) a także Klaudii Olek – kl. I TB (nr 8). Zdjęcia w trakcie wręczenia nagród wykonywała Tomasz Stańko z klasy I B. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIE ZDJĘĆ W ZAKŁADCE GALERIA