Mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w X Konkursie Plastycznym im. Zenona Weinerta. Wielką pasją pana Zenona Weinerta było żeglarstwo. W związku z tym temat jubileuszowego konkursu brzmi „Wiatr w żagle”.

Prace mogą być związane z szeroką tematyką żeglarstwa, sportów, przystani wodnych. Mamy nadzieję, że nasz wybór pozwoli rozwinąć uczniom żagle wyobraźni, co zaowocuje jak zwykle ciekawymi pracami. Zwracamy się z prośbą do nauczycieli plastyki o opiekę nad uczniami chcącymi wziąć udział  w konkursie.

Prace należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie lub presłać tradycyjną pocztą do12.04.2019. Wręczenie nagród odbędzie się 25.04.2019.

Laureaci zostaną wcześniej  powiadomieni telefonicznie o wygranej. 

 

About Author