facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

KONKURS PLASTYCZNY – WIATR W ŻAGLE

Mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w X Konkursie Plastycznym im. Zenona Weinerta. Wielką pasją pana Zenona Weinerta było żeglarstwo. W związku z tym temat jubileuszowego konkursu brzmi „Wiatr w żagle”.

Prace mogą być związane z szeroką tematyką żeglarstwa, sportów, przystani wodnych. Mamy nadzieję, że nasz wybór pozwoli rozwinąć uczniom żagle wyobraźni, co zaowocuje jak zwykle ciekawymi pracami. Zwracamy się z prośbą do nauczycieli plastyki o opiekę nad uczniami chcącymi wziąć udział  w konkursie.

Prace należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie lub presłać tradycyjną pocztą do12.04.2019. Wręczenie nagród odbędzie się 25.04.2019.

Laureaci zostaną wcześniej  powiadomieni telefonicznie o wygranej.