facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Konkurs – Młody Przedsiębiorca

Dnia 30.03.2017 r. odbył się XI Powiatowy Konkurs „Młody Przedsiębiorca” organizowany przez ZSE w Głogowie i PWSZ w Głogowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wojtek Zybaczyński z kl. II technikum pojazdów samochodowych, Dawid Dydo z kl. II technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, Dominik Łazarecki z kl. III technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Więcej informacji z wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu. 

Niestety w tym roku nie udało nam się znaleźć w pierwszej trójce ale zdobyliśmy doświadczenie i poszerzyliśmy swoją wiedzę z zakresy przedsiębiorczości. W tym dniu uczniowie uczestniczyli również w wykładzie prowadzonym przez przedstawiciela Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Merytorycznie do konkursu przygotowała uczniów i sprawowała opiekę pani Julita Paterczyk n-l podstaw przedsiębiorczości.