Dnia 21.03.2016 r. w Klubie Batalionowym w Głogowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „JESTEM WOLNY – ŻYJĘ BEZ WSPOMAGANIA”, którego celem była profilaktyka uzależnień. Organizatorami konkursu było Miejskie Centrum Wspierania Rodziny oraz Klub Batalionowy pod patronatem Prezydenta Głogowa,  Starosty Powiatowego i Dowódcy 4BINŻ.

Z naszej szkoły pod opieką pań pedagog – B. Kohlman i S. Matuszewskiej na konkurs wpłynęło aż 14 prac, których autorami byli następujący uczniowie: P. Biskup – III TA, D. Mirecki – IV TC, P. Sadło i K. Kwiatkowski – III C, D. Staniszewski i N. Buczek – II B, K. Wojciechowski – I A, M. Szymankiewicz – I C, M. Kałapus, D. Nomejko, K. Bielewicz – I TB, N. Głowacka – III TC, K. Olszewska, J. Rekis – II TB i K. Suchorukow – I TB).

Jesteśmy bardzo dumni, że nasi uczniowie: Patryk Biskup zajął I miejsce a Damian Mirecki otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W ZAKŁADCE GALERIA

About Author