facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

KONKURS FOTOGRAFICZNY !

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym – „KONIEC”. Organizator konkursu: Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Warunki uczestnictwa: Każdy uczestnik powinien wykonać pracę indywidualną – cykl 3 zdjęć powiązanych ze sobą tematem (w dowolnej technice fotograficznej). Format prac: Wymiary zdjęć – 15×21 cm. Prosimy o dostarczenie prac w formie wywołanych zdjęć oraz w formie elektronicznej (na płycie). Termin dostarczenia prac w naszej szkole: 30.01.2017r. Osoby odpowiedzialne na terenie szkoły za konkurs: B. Kohlman, S. Matuszwska (pedagodzy szkolni) – s. 214, 214 A.

REGULAMIN konkurs fotograficzny – KONIEC