Dnia 27-28 lutego 2017r. cała społeczność szkolna brała udział w plebiscycie na najładniejszą pracę fotograficzną. Tematem prac był – cykl trzech zdjęć powiązanych ze sobą tematem – „KONIEC”.  Każda osoba w danym dniu mogła oddać tylko jeden głos na swojego faworyta wpisując na kartce numer jego pracy. Więcej informacji oraz galerię zdjęć z wydarzenia prezentujmy w rozwinięciu.

W konkursie brało udział 11 uczestników:

 1. Klaudia Stadher – II TC
 2. Kinga Bałabuch – I TB
 3. Kamila Wojtyła – I TB
 4. Dawid Dydo – II TB
 5. Mateusz Kasperek – IV TC
 6. Jakub Szyksznian – I TB
 7. Klaudia Olek – III TB
 8. Szymon Poroszewski – I TC
 9. Mateusz Dańczak – IV TA
 10. Jakub Przyczyna – III TA
 11. Hubert Ruminkiewicz – III TA

 

Zwycięzcami konkursu zostali:

 1. Szymon Poroszewski z kl. I TC (praca numer – 8)
 2. Kamila Wojtyła – kl. I TB (praca – 3)
 3. Jakub Przyczyna – kl. III TA (praca – 10)

 

Nad przebiegiem konkursu czuwały panie pedagog – Beata Kohlman i Sylwia Matuszewska. Wszystkie prace trafiły na międzyszkolny konkurs, którego organizatorem był  Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy im sukcesów.

Przyczyna - III miejsce

K Wojtyła - II miejsce

Poroszewski - I miejsce

1

2

  5

  

4

About Author