facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

KONKURS – CZY WIESZ CO JESZ?

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w powiatowym konkursie „Czy wiesz, co jesz? organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Jana Pawła II w Głogowie. Konkurs odbędzie się 6 marca 2015r. o godz.  9.00 w Warsztatach Szkolnych ZSE w Głogowie. Tematyką przewodnią tegorocznej edycji jest bezpieczeństwo żywienia i żywności. W konkursie uczestniczą zespoły 2-osobowe, które wezmą udział w rozwiązywaniu testu oraz odbędzie się tzw. część ćwiczeniowa.

Więcej informacji  o konkursie można uzyskać  u nauczyciela biologii oraz chemii  – Pani M. Karamuckiej oraz pedagogów szkolnych Pań: B. Kohlman i S. Matuszewskiej. Zespoły dwuosobowe uczniów należy zgłosić do 20 lutego 2015r. – na określonych przez organizatora formularzu.