facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Koniec roku szkolnego

Cisza… Właśnie uroczyście zakończyliśmy rok 2017/2018. Z wielką dumą pani Dyrektor Sylwia Chodor wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem. Również najlepsi uczniowie klasy IA- z kierunku kierowca mechanik otrzymali od ARRA GROUP stypendia. Uczniowie  klasy IIITB – kierunek technik energetyki odnawialnej odebrali  EUROPASS- MOBILNOŚĆ. Rozdano nagrody za osiągnięcia sportowe, promowanie szkoły, działalność na rzecz szkoły. Uczniom klas III zawodowych, których żegnaliśmy podczas apelu, życzymy powodzenia! Wszystkim gratulujemy!  Życzymy, by czas wakacji upływał bezpiecznie. Odpocznijcie, cieszcie się beztroską w te wakacyjne dni! Do zobaczenia we wrześniu 🙂