W ramach projektu “Bezpiecznie i odpowiedzialnie” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji dotyczącej zasad bezpieczeństwa drogowego w oparciu o wybrane niebezpieczne miejsca w Głogowie. Prelegent – dr inż. Władysław Drozd, autor opracowań z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym książek dotyczących zdawania egzaminu na prawo jazdy, wieloletni egzaminator i Prezes Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów, z ogromną pasją opowiadał nie tylko o tym, jak bezpiecznie jeździć po Głogowie, ale również jak przygotować się do egzaminu na prawo jazdy, by stać się dobrym kierowcą. Wskazywał na najczęstsze błędy popełniane przez kierowców, uczył na co zwracać uwagę podczas jazdy samochodem, podnosząc wiedzę zarówno tych uczniów, którzy dopiero przystąpią do egzaminu na prawo jazdy, jak i młodych kierowców.Organizatorem inicjatywy była grupa nieformalna, która realizuje projekt pt. “Bezpiecznie i odpowiedzialnie” w ramach Projektu #SPOŁECZNIEODPOWIEDZIALNI.

 

 

 

 

About Author