Informujemy, że są już wyniki naboru   do przedsięwzięcia pn. „Grecka kooperacja-budowlańcy i mechanicy podnoszą swoje kompetycje kluczowe w trakcie zagranicznego projektu” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” Nabór 2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Termin mobilności  2022-04-04 do  2022-04-14.

Listy osób zakwalifikowanych do projektu oraz listy osób rezerwowych znajdują się w sekretariacie szkoły przy. ul. Piastowskiej 2a  67- 200 Głogów. Listy posiada również koordynator projektu Pan Marian Kanigowski, do którego należy się zgłosić w celu potwierdzenia uczestnictwa. Dodatkowe informacje o projekcie znajdują się w zakładce PO WER 2022. Wszystkich zakwalifikowanych do projektu informujemy, że zajęcia przygotowujące do projektu rozpoczynają się od dnia 21 marca 2022, po uzgodnieniu z nauczycielami uczącymi. 

 

                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                         

About Author