Komórkomania to nie moda na lepszy model telefonu…to metoda na ratowanie ludzkiego życia. Jak? Za pomocą komórki. Jednak nie tej, która nosisz w kieszeni czy torebce, tylko tej, którą masz w swoim ciele. DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE Nasza szkoła po raz trzeci organizuje akcje rejestracji potencjalnych dawców szpiku. 15 listopada 2018 r. zapraszamy pełnoletnich uczniów oraz rodziców do szkoły od godziny 9.00 do 14.00 (sala 209 ). Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim znajomym w wieku od 18 do 55 lat. Razem możemy świadomie i bezinteresownie uratować życie komuś, kto jest taki jak my, ale choruje na białaczkę lub inny nowotwór krwi. Wystarczy tylko się zarejestrować jako potencjalny dawca krwiotwórczych komórek macierzystych. To nie boli! Czekamy na Was i z góry dziękujemy za wsparcie 🙂

About Author