15.01.2019r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Głogowskiej Policji w silnym składzie personalnym. Zaszczycili nas: I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie – mł. insp. Krzysztof Płaskonka, Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego – kom. Grzegorz Niewiada, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie – podinsp. Bogdan Kaleta.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie dwóch klas czwartych technikum, którzy otrzymali rzetelną informację na temat wymagań  stawianych kandydatom do służby, możliwości rozwoju i kształcenia się w  formacji oraz  etapów procesu rekrutacji do służby w Policji. Szczegóły rekrutacji przedstawiły pracownice Zespołu Kadr i Szkolenia.

   Bardzo miło było gościć w naszych murach  komendanta Grzegorza Niewiadę – absolwenta naszej szkoły – gratulujemy sukcesów zawodowych.

About Author