W dniu 14.12.2015 r. w Legnicy drużyna Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie wzięła udział w turnieju finałowym strefy legnickiej w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W drodze do ścisłego finału ZSSiB w Głogowie pokonał Zespół Szkół w Jaworze w stosunku 2 – 0. W finale po dramatycznym meczu ZSSiB uległ zespołowi V Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy w stosunku 0 – 2. Sprawdziło się stare powiedzenie, że „gospodarzom to nawet ściany pomagają”. Drużyna złożyła protest do Dolnośląskiego Związku Sportowego, oczekujemy na finał sprawy. Na zdjęciu drużyny ZSSiB w Głogowie i ZS w Jaworze. Skład naszej reprezentacji prezentujemy w rozwinięciu.

20151214_135108

Reprezentacja siatkarzy wystąpiła w składzie:

Radek Kosmala, Michał Chichłowski, Michał Loch, Damian Brzeziński, Tomasz Nowak, Dawid Jagieło, Klaudiusz Łagodzki, Enriko Dziubański, Hubert Dęga, Robert Kubacki, Szymon Fornal, Karol Sobczyk.

GRATULUJEMY !

About Author