Kolejny sukces na swoim koncie zanotowali siatkarze Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Podopieczni Mirosława Chodora nie mieli sobie równych w finale podstrefy lubińskiej w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjanych pokonując wszystkich rywali. Drugie miejsce zajęło I LO z Lubina, trzecie Zespół Szkół z Góry, a czwarte Zespół Szkół z Polkowic. ZSSiB w Głogowie był organizatorem tych zawodów, rozgrywanych w ramach cyklu imprez sportowych które odbywają się pod egidą Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. Reprezentacja ZSSiB wystąpiła w składzie: Radosław Kosmala, Tomasz Nowak, Michał Loch, Marcin Kobuziński, Krzysztof Jabłoński, Oskar Jańcz, Dominik Markiewicz, Filip Prządka, Krzysztof Gołąbek, Enryko Dziubański, Kacper Wojtyczka.

ZSSiB będzie reprezentować nasze miasto i powiat w finale strefy Legnickiej. Zawody odbędą się 15.12.2016 r. w hali widowiskowo sportowej w Głogowie.

 

siatka

About Author