facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Koalicja Przeciw Mowie Nienawiści w Internecie

Nasza szkoła aktywnie włączyła się w Kampanię Młodzi Przeciw Mowie Nienawiści w Internecie. Jest to młodzieżowa kampania Rady Europy zaplanowana na lata 2012 – 2014. Jej celem jest walka z rasizmem i dyskryminacją w formie mowy nienawiści obecnej w sieci, poprzez rozwijanie u młodych ludzi i organizacji młodzieżowych kompetencji niezbędnych do rozpoznawania mowy nienawiści i reagowania na łamanie praw człowieka.

W ramach tej akcji panie pedagog: Beata Kohlman i Sylwia Matuszewska oraz pani Magdalena Stodulska przeprowadziły lekcje warsztatowe, mające na celu przybliżenie uczniom naszej szkoły tematu Kampanii. Nie jest to jednak koniec naszych działań.

Na dzień 30 maja (w piątek) zaplanowany został mecz piłki siatkowej nauczycieli i uczniów oraz pokazy strongmenów. Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego wzięcia udziału w obu konkurencjach. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele wychowania fizycznego.