facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Kamienie Pamięci – podsumowanie

   W dniach 23 i 24 maja odbyła sie IX edycja Projektu Edukacyjnego IPN Kamienie Pamięci w 100 -lecie Odzyskania Niepodległości Polski. Tytuł projektu: Nieznany bohater niepodległościowy 1914-1939r. – przypomniany bohater. Wydarzenie odbyło się w Krakowie. Liderzy projektu Dawid Dydo i Mateusz Rojek z kl. 3tb, Kinga Bałabuch i Milena Suchocka z kl. 2tb opracowali i przedstawili prezentację bohatera naszego projektu: pułkownika Stanisława Siudy. Wrażenia z realizacji: zaangażowanie uczniów w szukaniu informacji, literatury, zdjęć, filmów i publikacji było pełne pasji, mimo trudności w poszukiwaniu nieznanych, nieopisanych bohaterów z tak odległych wydarzeń. W działaniu pomagał zapał uczniów jak i prowadzących nauczycieli p. Jana Rzepy i Joanny Pruskiej.