W czwartek  19 maja 2016 r. uczniowie z klasy III TA pod opieką pedagoga szkolnego  – Beaty Kohlman brali udział w święcie żaków PWSZ w Głogowie – JUWENALIACH. Nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w tego typu imprezie. Początkowo w korowodzie wraz ze studentami przeszliśmy pod Ratusz Miejski, gdzie nastąpiło uroczyste odebranie z rąk Wiceprezydenta Miasta – Bożeny Kowalczykowskiej symbolicznych kluczy do bram miasta.  

Później zaproszeni zostaliśmy do wspólnych zabaw  na świeżym powietrzu. W jedzeniu pączków na czas bezkonkurencyjny okazał się nasz uczeń – Piotr Spodarek, a tuż za nim Patryk Biskup. W różnorodnych konkurencjach sportowych (np. przelewanie chochelką wody do wiadra, slalomy czy wykonywanie określonych zadań w grach terenowych) brały udział 4 drużyny (dwie z naszej szkoły, jedna z ZSE oraz jedna z PWSZ). Bardzo się cieszymy, że nasze dwie drużyny zajęły czołowe miejsca. Na koniec imprezy odbyło się wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie, mile spędzony czas i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się na podobnej imprezie już za rok.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W ZAKŁADCE GALERIA

About Author