W dniu 23.03.2017r. odbył się jubileuszowy XV Memoriał im. Zbigniewa Szadaja w Piłce siatkowej Chłopców Szkól gimnazjalnych. Udział wzięło 11 zespołów, (nie dojechał zespół z Polkowic). Memoriał organizowany jest dla uczczenia pamięci wieloletniego dyrektora Samochodówki, nauczyciela, wychowawcy, znakomitego zawodnika, trenera, działacza sportowego. Organizatorem zawodów, w których udział wzięło 110 zawodników z gimnazjów powiatu głogowskiego i powiatów sąsiednich był Zespół Szkół Samochodowych i budowlanych w Głogowie. Więcej informacji oraz galerię zdjęć z wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu.

Po zaciętej rywalizacji kolejność zespołów przedstawia się następująco:

 1. Gimnazjum nr 3 Głogów
 2. Gimnazjum nr 2 ze Wschowy
 3. Gimnazjum nr 5 Głogów
 4. Gimnazjum Kotla
 5. Gimnazjum Grębocice
 6. Gimnazjum Białołęka
 7. Gimnazjum 4 Głogów
 8. Gimnazjum 2 Głogów
 9. Gimnazjum Serby
 10. Gimnazjum Szlichtyngowa
 11. Gimnazjum 1 Głogów

Najlepszym atakujący turnieju został Jakub Izienicki Gim 3 Głogów

Najlepszym rozgrywającym uznano Ireneusza Podymę z Gim 5 Głogów

Najlepszym zawodnikiem został Jędrzej Bąkiewicz z Gim 2 ze Wschowy

  

About Author