W środę 06.06.2018 na boisku Chrobry Głogów S.A. odbyła się jedenasta edycja piłkarskiego turnieju szkół średnich Euro Cup o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych. Dla każdej z drużyn czekały atrakcyjne nagrody zespołowe oraz indywidualne. W zawodach organizowanych przez naszą szkołę wzięło udział pięć zespołów, a pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół Politechnicznych. Reprezentacja ZSSiB zajęła trzecie miejsce. 

Skład Reprezentacji ZSSiB: 

 1. Wojciech Ignaczak,
 2. Makowicz Mateusz,
 3. Duda Patryk,
 4. Dobrakowski Hubert,
 5. Wojciechowski Kacper,
 6. Broszczak Filip,
 7. Bartosik Krystian,
 8. Kucner Michał,
 9. Puszkar Michał,
 10. Juni Piotr, 

Klasyfikacja końcowa:

 1. ZS Politechnicznych
 2. ZS im. Wyżykowskiego
 3. ZSSiB
 4. I LO
 5. ZS Ekonomicznych 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Dawid Kostek ZS Politechnicznych

Najlepszy strzelec: Piotr Wypych ZS Politechnicznych

Najlepszy bramkarz: Bartosz Łukasiewicz ZS im. Wyżykowskiego

Prowadzącymi turniej byli nauczyciele Paweł Rząsa oraz Piotr Wieland.

 

About Author