facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje

Z okazji Ogólnopolskiego  Tygodnia Kariery gościliśmy w naszej szkole uczniów 7 klasy SP nr 14  w Głogowie. Tegorocznym warsztatom zawodoznawczym przyświecało hasło: „ Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”.

Uczniowie brali udział w konkursie wiedzy edukacyjno-zawodowej Testico oraz w wykładzie i pokazie poświęconym odnawialnym źródłom energii. Organizatorzy warsztatów: p. J. Gajdzińska – doradca zawodowy, nauczyciele przedmiotów zawodowych: p. M. Suski i p. L. Malica, uczniowie kl. IV Tb –  D. Łazarecki   i K. Kowalski – którzy prezentowali ciekawostki z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii. Uczniom SP nr 14 gratulujemy wiedzy zawodoznawczej.