facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

IX KONKURS PLASTYCZNY IM. Z. WEINERTA

Po raz dziewiąty zorganizowany został w naszej szkole Konkurs Plastyczny im. Zenona Weinerta. Odbywa się on cyklicznie dla uczczenia pamięci wspaniałego pedagoga, człowieka szczerze oddanego młodzieży. Jak poinformował  organizator konkursu nauczyciel Mirosław Kołodziej, tegoroczny temat „Koncepcja domu ekologicznego” został wybrany z kilku przyczyn. Nawiązuje z jednej strony do ekologii w budownictwie, z drugiej do realizowanych w ZSSiB innowacyjnych zajęć z recyklingu, w końcu zaś do otworzonego w tym roku nowego kierunku – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.Zainteresowanie konkursem jak zwykle przekroczyło granice naszego powiatu.

Jury w składzie: mgr inż. Jarosław Cech, mgr inż. Piotr Raczkowski i mgr inż. Mirosław Kołodziej wyłoniło zwycięzców:

I miejsce : Patrycja Brambor z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce

II miejsce:  Aleksandra Szczęśniak z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce

III miejsce: Martyna Jaciuk z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej.

Podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się 29.04.2015r., laureatki otrzymały plecaki renomowanych firm turystycznych.

 Pani dyrektor mgr inż. Janina Nóżka podziękowała uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie oraz podkreśliła wysoki poziom nadesłanych prac i już teraz zaprosiła wszystkich do wzięcia udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji konkursu.

 

1 i 2 miejsce

 

1 miejsce

 

MartynaJaciuk z opiekunka