facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

IV Turniej Umiejętności Budowlanych o głogowską złotą kielnię

Dziś w naszej szkole, pod czujnym nadzorem nauczycieli przedmiotów zawodowych p. J. Cecha i p. P. Raczkowskiego, odbył się IV Turniej Budowlany. Pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie klasy IVTB w składzie:Dawid Furtak, Patryk Gettner i Dawid Smyk. Otrzymali nagrody i złotą kielnię-przechodnie trofeum konkursu. Warto dodać, że to kolejne zwycięstwo tej ekipy. Miejsce II wywalczyli uczniowie klasy III TB w składzie:Karolina Onoszko, Klaudia Raś, Natalia Braciak, a miejsce III ich klasowi koledzy Andrzej Lehner, Denis Podlipny i koleżanka Daria Wodnicka. Wszystkim gratulujemy!