facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

III KONKURS RECYTATORSKI- TWÓRCZOŚĆ JANA PAWŁA II

19 października  2016 r. w Domu Cichych Pracowników Krzyża im. Jana Pawła II odbył się konkurs recytatorski, w którym naszą szkołę reprezentowali: Dominik Łazarecki z klasy III Tb i Marcin Świeboda z klasy II Tb. Uczniowie przedstawiali wybrany wiersz i fragment prozy Jana Pawła II.

P. Maja Stachowiak, która pomagała w przygotowaniu się do konkursu, jest dumna, że uczniowie w krótkim czasie opanowali teksty i godnie reprezentowali szkołę. Padło wiele miłych słów ze strony organizatorów wobec chłopców z ZSSiB. Do tego odnieśliśmy mały sukces – Dominik Łazarecki otrzymał nagrodę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. GRATULUJEMY! 🙂

 

 konrecy1

konrec2