facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

II Powiatowy Dzień Młodzieży

23 września 2016 r. 13 uczniów naszej szkoły uczestniczyło pod opieką nauczycieli w II Powiatowym Dniu Młodzieży „Olimpiada na wesoło”. Uroczystość otwarcia obiektów sportowych ZSzOI w Głogowie uświetniły konkurencje sportowe, przedsięwzięcia artystyczne i stanowiska reklamujące każdą ze szkół ponadgimnazjalnych.

W konkurencjach sportowych reprezentowali nas: Katarzyna Lis, Daria Wodnicka, Paulina Jaskulska, Anna Onufrak, Enriko Dziubański, Klaudiusz Łagodzki, Tomasz Nowak, Filip Szucki – pod opieką p. Krzysztofa Adamczyka;  artystycznie realizowali się na „Wolnej Scenie” i w sztukach plastycznych: Karol Wojtczak, Klaudia Olek, Dominika Nomejko, Norbert Buczek, Dawid Staniszewski – pod opieką p. Beaty Kohlman;  stoisko promujące szkołę wspierali: Adrianna Bochniarz, Szymon Ostapczuk, Dominik Łazarecki i Kacper Kowalski – pod opieką p. Joanny Gajdzińskiej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce GALERIA.