3 kwietnia w auli I LO im B. Krzywoustego w Głogowie odbyło się II Forum Zawodoznawcze dotyczące przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Dlaczego informujemy o tym na naszej stronie? Pomysł i inicjatywa tego przedsięwzięcia zrodziły się w murach naszej szkoły, a dokładnie w gabinecie 307 doradcy zawodowego. Pani Joanna Gajdzińska zaprosiła do udziału w spotkaniu prawdziwe „rekiny własnego biznesu” z branż: prawniczej i rekrutacyjnej oraz przykład dobrej przedsiębiorczości branży  bankowej. Spotkanie uświetniły swoją obecnością Dyrektor Instytutu Ekonomii W PWSZ w Głogowie – dr T. Maszczak oraz  przedstawicielka Biura Karier tejże uczelni – p. I . Borejko.

Na widowni zasiedli gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Głogowa, ci ostatni zaspokoili swoją ciekawość w ostatniej części spotkania, która miała formę panelu pytań kierowanych do zaproszonych specjalistów.

Spotkanie okazało się synergiczną wymianą pomysłów na udoskonalenie jego formuły. Ciekawe i warte rozważenia pomysły podpowiadała gospodarz spotkania p. Dyrektor I LO B. Kowalczykowska. Pani Dyrektor i pani J. Kozakiewicz dziękujemy za życzliwe i profesjonalne wsparcie w organizacji tego przedsięwzięcia.

About Author