I etap VII ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową zakończył się dla 7 uczniów naszej szkoły kwalifikacją do II etapu. Ubiegłoroczny laureat tej olimpiady Daniel Husar rozwiązał test z I etapu z maksymalną ilością punktów (20/20) z czasem 831 sekund i zajmuje obecnie 7 lokatę na liście 314 laureatów z całej Polski. Równie wysokie miejsca zajęli nowicjusze : Dawid Dydo 41 miejsce i Adrian Hańczewski 42 miejsce. Do drugiego etapu przygotowują się również Patryk Olkowski, Michał Guz, Rafał Danielkiewicz i Mateusz Tarasiuk. Zadania drugiego etapu dotyczą trzech sfer: networkingu, prowadzenia własnej działalności gospodarczej i przedsiębiorstwa rodzinnego. Oceniane będą po 15 marca 2017 r. Inspiratorką udziału w konkursie była p. Joanna Gajdzińska – .doradca zawodowy i coach ACSTH

About Author