facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

I Etap Konkursu „Wybieram Wybory”

Dnia 01.03.2017 w naszej szkole odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu „Wybieram Wybory” przeprowadzony przez Joannę Pruską. Celem Konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. Zakres przedmiotowy Konkursu obejmuje zagadnienia z zakresu prawa wyborczego,określone w ustawie z dnia 05.01.2011 roku. W pierwszym etapie konkursu wzięło udział 4696 uczniów z 567 szkół z całego kraju. Galerię zdjęć z wydarzenia prezentujemy w rozwinięciu.