I edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy za nami – II miejsce zajęła Alicja Denuszek, uczennica klasy III Tc.

14.06.2014 zakończyła się I Akademia Młodego Przedsiębiorcy zorganizowana przez PWSZ i ZSE w Głogowie. W przedsięwzięciu tym, trwającym od października 2013 do czerwca 2014, uczestniczyły także uczennice naszej szkoły: Alicja Denuszek, Roksana Lenart i Diana Polańska.

Brały one udział w comiesięcznych wykładach i warsztatach związanych z problematyką szeroko rozumianej działalności gospodarczej. Na zakończenie projektu chętni uczniowie pisali zespołowo pracę w postaci biznesplanu i uczestniczyli w konkursie „Pomysł na własną działalność”. Wśród laureatów tego konkursu na II miejscu uplasowała się uczennica naszej szkoły- Alicja Denuszek z kl. III Tc z dwoma uczennicami z ZSE – gratulujemy!                                                                  
Wszyscy uczestnicy na zakończenie projektu odebrali indeksy i certyfikaty.

J. Paterczyk

 

P6146670

P6146708

 

P6146651

 

 

About Author