Halloween, czas mroku i duchów, spowodował, że naszą szkołę nawiedziły liczne Stwory – Potwory, czarownice, czarodzieje, a nawet sam Wojciech Cejrowski. 😉 Komisji w składzie: p. M. Majerska, p. S. Matuszewska i p. M. Stodulska trudno było zdecydować, które z przebrań powinno otrzymać nagrodę w postaci dodatkowych 10 punktów w rankingu klas za najlepsze przebranie, ale po burzliwych obradach uznano, iż pierwsze miejsce za kostium halloweenowy zdobyła Paulina Ambroziak z klasy 4 tb. Tym samym ranking klas prezentuje się następująco:

1 miejsce klasa 4 Tb – 25 punktów (10 pkt. za udział, 5 punktów za każde z przebrań i 10 pkt. za najlepsze przebranie).

2 miejsce klasa 3 Tb – 19 punktów (10 pkt. za udział i 9 pkt. za każde z przebrań).

3 miejsce ex aequo klasy 4 ta i 1 Tc – 11 punktów (10 pkt. za udział i 1 pkt. za każde z przebrań).

 

About Author