facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Głosowanie na konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na prace plastyczne dotyczące zdrowego trybu życia, stworzone w ramach Miesiąca Kultury Zdrowotnej. Prace znajdują się we wnęce, naprzeciw wejścia do szkoły. Każda praca posiada przypisany jej numer do głosowania, głosujemy zatem na numer, a nie tytuł pracy. Jednego dnia można oddać jeden głos. Numer pracy, na którą głosujemy wraz z imieniem i nazwiskiem głosującego prosimy dostarczać do pedagogów szkolnych (s. 214 i 214 A) lub do biblioteki szkolnej. Głosowanie trwa od 20 kwietnia (poniedziałek) do 25 kwietnia (piątek) do godziny 10.00. Do głosowania zachęcamy zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły.