W dniu 21.03.2016 r. w naszej szkole zorganizowaliśmy pierwszy konkurs o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie pod nazwą „NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH”.  W konkursowych szrankach stanęły 3-osobowe ekipy z 14 klas z całej szkoły. Rywalizacja była bardzo zacięta, a poziom niesamowicie wyrównany. Zwycięzcą konkursu miała bowiem zostać ta drużyna, która pokonała pozostałe  ekipy, odpowiadając prawidłowo na pytania przygotowane przez wszystkich uczących w szkole nauczycieli. Nasi uczniowie musieli zatem zmagać się nie tylko z pytaniami z dziedzin, w których się kształcą ale także w tych do których nie mają przygotowania w ramach swojej edukacji.

Zwycięską drużyną okazała się być załoga z klasy IV TA w składzie:

Kacper Łabrosiewicz

Konrad Bartoszewicz

Jacek Rękoś

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!!!

Nad przebiegiem i przygotowaniem konkursu czuwały panie: Sylwia Matuszewska, Beata Kohlman, Magdalena Stodulska oraz Joanna Gajdzińska.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W ZAKŁADCE GALERIA

About Author