6.02.2018r.  w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych dokonano  uroczystego podsumowania II edycji konkursu zawodoznawczego „Zawodowe drogowskazy”, nad którym roztoczyli honorowy patronat Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak i Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.  Z tej okazji na gali gościliśmy Starostę Głogowskiego, Wiceprezydent Urzędu Miasta p. Bożenę Kowalczykowską, Dyrektora Departamentu Komunikacji i Promocji p. Pawła Drankiewicza, nauczycieli z 7. szkół podstawowych, 19 uczestników konkursu oraz uczniów klasy 7a SP nr 13 w Głogowie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki a nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie mogli cieszyć się nagrodami rzeczowymi. Ich fundatorami byli: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Legnicy, Powiatowy Urząd Pracy oraz Cinema 3D. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat zawodów, w których kształcą szkoły zawodowe powiatu głogowskiego oraz rozwijanie umiejętności  kreowania i planowania własnej kariery edukacyjno – zawodowej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu prac konkursowych oraz przemyślanej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Lokaty w konkursie zawodoznawczym „Zawodowe drogowskazy”

I miejsce Maja Sadkiewicz SP nr 13,

II miejsce  Wiktor Czwalik SP nr 10

Ex aequo II miejsce  Filip Kordacki  SP nr 3

III miejsce Julia Zarubajko  Aslan

 Ex aequo III miejsce  Jan Pieniążek SP nr 11

Wyróżnienie: Julia Ptaszyńska SP nr 10, Zuzanna Adamczewska SP nr 10, Jakub Kutyła SP nr 8, Tomasz Król SP nr 2, Oliwia Różycka SP nr 11.

About Author