facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

EUROPEJSKIE ROZWIĄZANIA W ZAPEWNIENIU JAKOŚCI W ZSSiB

Miło nam poinformować, że 3.06.2016 r. nasza szkoła otrzymała tytuł: „SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI”. Tym razem na ogólnopolskiej niwie został doceniony projekt realizowany od października 2015 r. do marca 2016r. przez Natalię Pastuszko (technik pojazdów samochodowych), Mateusza Dańczaka (technik pojazdów samochodowych) i Krzysztofa Tomaszewskiego (mechanik pojazdów samochodowych). Konkurs dotyczył najlepszej praktyki szkoły zawodowej w zakresie zapewnienia jakości kształcenia. Nasz był realizowany na terenie firmy Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach we współpracy z Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu była Fundacja „Fundusz Współpracy” i Mazowieckie Kuratorium Oświaty. W szranki stanęło 85 szkół z całej Polski; jako jedyni w powiecie i jedni z pięciu w województwie dolnośląskim zostaliśmy uhonorowani tymże tytułem! Autorką docenionego projektu oraz opiekunem grupy uczniowskiej była p. Joanna Gajdzińska – doradca zawodowy i coach w ZSSiB w Głogowie. Gratulujemy!

 

 

DSC02545_mini