Miło nam poinformować, że 3.06.2016 r. nasza szkoła otrzymała tytuł: „SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI”. Tym razem na ogólnopolskiej niwie został doceniony projekt realizowany od października 2015 r. do marca 2016r. przez Natalię Pastuszko (technik pojazdów samochodowych), Mateusza Dańczaka (technik pojazdów samochodowych) i Krzysztofa Tomaszewskiego (mechanik pojazdów samochodowych). Konkurs dotyczył najlepszej praktyki szkoły zawodowej w zakresie zapewnienia jakości kształcenia. Nasz był realizowany na terenie firmy Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach we współpracy z Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu była Fundacja „Fundusz Współpracy” i Mazowieckie Kuratorium Oświaty. W szranki stanęło 85 szkół z całej Polski; jako jedyni w powiecie i jedni z pięciu w województwie dolnośląskim zostaliśmy uhonorowani tymże tytułem! Autorką docenionego projektu oraz opiekunem grupy uczniowskiej była p. Joanna Gajdzińska – doradca zawodowy i coach w ZSSiB w Głogowie. Gratulujemy!

 

 

DSC02545_mini

About Author