16.10.2019 r. w auli szkolnej odbyła się uroczystość przekazania dokumentów Europass Mobilność uczniom uczestniczącym w zagranicznych praktykach zawodowych. Z rąk naszego gościa- Członka Zarządu Powiatu Głogowskiego – p. Bartosza Ławrowskiego certyfikaty otrzymali uczestnicy powiatowego projektu: „NAUKA  W  POLSCE + PRAKTYKA  W  NIEMCZECH =  SUKCES  ZAWODOWY  UCZNIÓW  SZKÓŁ POWIATU  GŁOGOWSKIEGO” dedykowanego branży budowlanej i motoryzacyjnej.  Dyrektor Sylwia Chodor wręczyła certyfikaty uczestnikom technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej  projektu : „U najlepszych doskonalimy kompetencje kluczowe – praktyki zawodowe OZE u niemieckiego Partnera”. Nasi uczniowie podzielili się  z rówieśnikami wrażeniami powyjazdowymi w formie prezentacji multimedialnych, zachęcając w ten sposób swoje koleżanki i kolegów do udziału w kolejnych dwóch mobilnościach. Są one planowane do realizacji w latach 2019-2021. 

About Author