Dzisiaj rozpoczynamy niezwykłą przygodę! Nasi uczniowie wyruszają do Grecji w ramach programu Erasmus+, sektor Edukacja Szkolna, pod tytułem “Mobilność edukacyjna uczniów ZSSiB w Głogowie” (nr projektu: 2023-1-PL01-KA122-SCH-000143581). W mobilności biorą udział uczniowie z klas II ta, II tb, III ta, III tb.📚 Celem naszego projektu jest podniesienie poziomu wiedzy, kompetencji i umiejętności uczniów z zakresu języka angielskiego, podstaw przedsiębiorczości oraz informatyki. Chcemy także budować europejski wymiar nauczania poprzez wymianę dobrych praktyk i współpracę międzynarodową.🤝 Życzymy naszym uczniom niezapomnianych doświadczeń, nowych przyjaźni i owocnej nauki! Trzymamy kciuki za udane spotkania z rówieśnikami z innych krajów oraz za owocne działania edukacyjne. Powodzenia! 🍀 #ErasmusPlus #MobilnośćEdukacyjna #ZSSiBGłogów

About Author